Vijećnici Gradskog vijeća Grada Varaždina

Gradsko vijeće grada varaždina u mandatu 2017. - 2021.

Ime i prezime Stranka E-mail
Mirna Amadori Kandidacijska lista grupe birača
dr. sc. Ivana Čehoka
mirna.amadori@grad.varazdin.hr
Neven Bosilj SDP neven.bosilj@grad.varazdin.hr
Željko Bunić Kandidacijska lista grupe birača
dr. sc. Ivana Čehoka
zeljko.bunic@grad.varazdin.hr
Stjepan Cepanec Kandidacijska lista grupe birača
dr. sc. Ivana Čehoka
stjepan.cepanec@grad.varazdin.hr
Darko Detelj Narodna stranka - reformisti darko.detelj@grad.varazdin.hr
Josip Dreven nezavisni josip.dreven@grad.varazdin.hr
Vesna Dušak Narodna stranka - reformisti vesna.dusak@grad.varazdin.hr
Lovorka Gotal Dmitrović Kandidacijska lista grupe birača
dr. sc. Ivana Čehoka
lovorka.gotal.dmitrovic@grad.varazdin.hr
Robert Gotić HDZ robert.gotic@grad.varazdin.hr
Damir Habijan HDZ damir.habijan@grad.varazdin.hr
Bruno Ister SDP bruno.ister@grad.varazdin.hr
Ljubica Križan SDP ljubica.krizan@grad.varazdin.hr
Danijel Kuserbanj Kandidacijska lista grupe birača
dr. sc. Ivana Čehoka
danijel.kuserbanj@grad.varazdin.hr
Damir Laljek HDZ damir.laljek@grad.varazdin.hr
Mario Lešina Kandidacijska lista grupe birača
dr. sc. Ivana Čehoka
mario.lesina@grad.varazdin.hr
Gordana Marsenić SDP gordana.marsenic@grad.varazdin.hr
Natalija Martinčević Narodna stranka - reformisti natalija.martincevic@grad.varazdin.hr
Denis Mladenović Kandidacijska lista grupe birača
dr. sc. Ivana Čehoka
denis.mladenovic@grad.varazdin.hr
Davor Patafta Kandidacijska lista grupe birača Vlade Sevšeka davor.patafta@grad.varazdin.hr
Željko Prstec Kandidacijska lista grupe birača
dr. sc. Ivana Čehoka
zeljko.prstec@grad.varazdin.hr
Robert Puja HDZ robert.puja@grad.varazdin.hr
Aurelija Šemiga Kandidacijska lista grupe birača
dr. sc. Ivana Čehoka 
aurelija.semiga@grad.varazdin.hr
Vlado Sevšek Kandidacijska lista grupe birača Vlade Sevšeka vlado.sevsek@grad.varazdin.hr
Vjeran Strahonja nestranački vjeran.strahonja@grad.varazdin.hr
Dejan Težak HNS dejan.tezak@grad.varazdin.hr